Pomoc dla Olka Pesty
Pomoc dla Olka Pesty
Pomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka Pesty
Festyn charytatywny. (wpis 20.05.2012) Drukuj Email

 

Dzisiaj odbył się charytatywny festyn rodzinny z turniejem piłkarskim. Dla mnie.

Tym razem na powietrzy, a dokładniej na boisku Orlik za salą gimnastyczną w Gimnazjum. Przygotowaliśmy dużo atrakcji, m.in. dmuchane zjeżdżalnie dla dzieci, trampoliny, przyczepa z goframi, konkursy z nagrodami dla najmłodszych, pokaz węży i owadów, grill, ciasto, zimne i ciepłe napoje. Drużyny piłkarskie zagrali na boisku. Byłem kilka razy na festynie, miałem kawałeczek od domku, ale musiałem chodzić do domku, bo pogoda dopisała, aż za bardzo, a ja na takim słońce nie mogę długo siedzieć, mimo że siedziałem pod namiotem, to i tak za dobrze się nie czułem.

Na moją rzecz, zebrano 1200zł. Pieniążki płacone zostały na moje subkonto w Fundacji Serce Dziecka, której jestem podopiecznym. Środki przeznaczone będą na rehabilitację i pokrycie kosztów związanych z moim leczeniem.

Dziękujemy organizatorom, za pomoc, za poświęcony swój czas, a także darczyńcą, którzy przekazali różne rzeczy, wolontariuszom, którzy pomagali w prowadzeniu festynu, a także wszystkim tym, którzy przyszli i skorzystali z przygotowanych atrakcji.

Jak wielu jest ludzi z dobrym sercem.