Pomoc dla Olka Pesty
Pomoc dla Olka Pesty
Pomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka PestyPomoc dla Olka Pesty
Wizyta uneurologa w Łodzi. (wpis 13.07.2012) Drukuj Email

 

Tatko wrócił z Łodzi od Pani dr neurolog. Widziałem jak był zmęczony, w końcu 8 godzin za kółkiem to nie przelewki.

Pani dr postanowiła wdrążyć nowy lek, tym razem w tabletkach (chociaż to dla mnie żadna różnica). Nazywa się Lamotrix. Na szczęście z tym lekiem problemu nie było. Na zamówienie w aptece, ale jest. To najważniejsze.

Wdrążenie leku będzie trwało 8 tygodni. Długo nie? W międzyczasie będziemy odstawiać Topamax, też stopniowo, co dwa tygodnie, po pół tabletki mniej.

Napady utrzymują się w granicach 10-17 to znacznie mniej niż ale jeszcze mnie to męczy. Jednak wierzę w Lamotrix i resztę leków, że pomogą mi.

Pani dr powiedziała, że nie jest w stanie powiedzieć do jakiej liczby napadów zejdziemy i czy w ogóle da się całkowicie wyleczyć padaczkę. Ale tak jak już mówiłem, ja i moi rodzice wierzymy, że jednak mi pomogą, a jak nie, to, że kolejne roszady Pani dr pomogą.